NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Main
fr: Principal

en: Footer
fr: Pied de page

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Toolbar
fr: Barre d'outils
