NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Footer
hr: Podnožje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Toolbar
hr: Alatna traka
