NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Navigation
it: Navigazione

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Toolbar
it: Barra strumenti
