NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Footer
lt: Poraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Toolbar
lt: Įrankinė
