NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Main
nl: Hoofd

en: Footer
nl: Voet

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Toolbar
nl: Werkbalk
