NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Footer
sk: Päta

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov
