NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Toolbar
ar: شريط الأدوات

en: Branding
ar: العلامة التجارية
