NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Footer
fa: پاورقی

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Toolbar
fa: نوار ابزار
