NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Footer
pt: Rodapé

en: Navigation
pt: Navegação

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Toolbar
pt: Barra de Ferramentas
