NodeStream base theme (7.x-2.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Main
tr: Ana

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Toolbar
tr: Araç çubuğu

en: Header alpha
tr: Alpha başlık
