NuBoot (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: Highlighted
ca: Destacat
