NuBoot (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus
