NuBoot (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: You are here
fr: Vous êtes ici

en: Bottom Content
fr: Contenu postérieur

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Preface First
fr: Première préface

en: Primary
fr: Primaire

en: Postscript First
fr: Postscript Premier

en: Secondary
fr: Secondaire

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: (active tab)
fr: (onglet actif)

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Preface Second
fr: Deuxième préface

en: Footer First
fr: Premier pied de page

en: Footer Second
fr: Deuxième pied de page

en: Footer Third
fr: Troisième pied de page
