NuBoot (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: You are here
is: Þú ert hér

en: (active tab)
is: (virkur flipi)
