NuBoot (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
