NuBoot (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Navigation
nl: Navigatie

en: You are here
nl: U bent hier

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd
