NuBoot (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Preface First
pl: Pierwszy wstęp

en: Primary
pl: Główny

en: Postscript First
pl: Pierwszy dopisek

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Preface Second
pl: Drugi wstęp

en: Postscript Second
pl: Drugi dopisek

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: Footer Third
pl: Trzecia Stopka
