NuBoot (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Navigation
th: นำทาง

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: (active tab)
th: (แท็บปัจจุบัน)

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer Third
th: ท้ายส่วนที่สาม
