NuBoot (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
