NuBoot (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Navigation
bg: Навигация

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: (active tab)
bg: (активен раздел)
