NuBoot (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
