NuBoot (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Text color
cs: Barva textu

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: You are here
cs: Jste zde

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Main background
cs: Hlavní pozadí

en: Footer background
cs: Pozadí patičky

en: Plum
cs: Plum (Švestka)

en: Title and slogan
cs: Název a slogan

en: Firehouse
cs: Firehouse (Hasičská zbrojnice)

en: Ice
cs: Ice (Led)
