NuBoot (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Link color
cy: Lliw cyswllt

en: You are here
cy: Rydych yma

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
