NuBoot (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Slate
gl: Lousa

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Main background
gl: Fondo principal

en: Footer background
gl: Fondo do pé da páxina

en: Plum
gl: Cirola

en: Title and slogan
gl: Título e lema

en: Firehouse
gl: Cuartel de bombeiros

en: Ice
gl: Xeo
