NuBoot (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Main background
nn: Hovudbakgrunn

en: Footer background
nn: Bakgrunn for botntekst

en: Title and slogan
nn: Tittel og slagord
