NuBoot (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Link color
ru: Цвет ссылок

en: Blue Lagoon
ru: Голубая лагуна

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Bottom Content
ru: Под содержимым

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Preface First
ru: Первый пролог

en: Primary
ru: Первичный

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: (active tab)
ru: (активная вкладка)

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Main background
ru: Основной фон

en: Footer background
ru: Фон подвала

en: Title and slogan
ru: Заголовок и девиз

en: Ice
ru: Лёд

en: Preface Second
ru: Второй пролог

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: Forest
ru: Лес

en: Footer Third
ru: Подвал 3
