NuBoot (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Text color
sk: Farba textu

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Primary
sk: Primárny

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Main background
sk: Hlavné pozadie

en: Footer background
sk: Pozadie päty

en: Title and slogan
sk: Nadpis a slogan
