NuBoot (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Footer
sr: Подножје

en: Text color
sr: Боја текста

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Title and slogan
sr: Наслов и слоган

en: Footer First
sr: Прво заглавље
