NuBoot (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Text color
sv: Textfärg

en: Link color
sv: Länkfärg

en: Blue Lagoon
sv: Blå lagun

en: You are here
sv: Du är här

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Slate
sv: Skiffer

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: (active tab)
sv: (aktiv flik)

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Main background
sv: Huvudbakgrund

en: Footer background
sv: Sidfotens bakgrund

en: Plum
sv: Plommon

en: Title and slogan
sv: Titel och slogan

en: Firehouse
sv: Brandstation

en: Ice
sv: Is

en: Forest
sv: Skog
