NuBoot (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Blue Lagoon
uk: Блакитна лагуна

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Twitter
uk: Твітер

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Primary
uk: Основні

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Main background
uk: Основне тло

en: Footer background
uk: Тло нижнього колонтитулу

en: Plum
uk: Слива

en: Title and slogan
uk: Заголовок і гасло

en: Preface Second
uk: Другий пролог

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer text color
uk: Колір тексту нижнього колонтитулу

en: Footer link color
uk: Колір посилання нижнього колонтитулу

en: Forest
uk: Ліс

en: Footer Third
uk: Нижній колонтитул 3
