NuBoot (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Link color
be: Колер спасылак

en: You are here
be: Вы тут

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Slate
be: Спіс

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Main background
be: Асноўны фон

en: Footer background
be: Фон футэру

en: Plum
be: Слівавы

en: Title and slogan
be: Назва і слоган

en: Firehouse
be: Агністы дом (Firehouse)

en: Ice
be: Лёд
