NuBoot (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: (active tab)
el: (ενεργή καρτέλα)

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Main background
el: Κυρίως φόντο

en: Footer background
el: Φόντο υποσέλιδου

en: Title and slogan
el: Τίτλος και σλόγκαν
