NuBoot (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Link color
fi: Linkin väri

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Preface First
fi: Esipuhe (ensimmäinen)

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Postscript First
fi: Jälkikirjoitus (ensimmäinen)

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: (active tab)
fi: (aktiivinen välilehti)

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Main background
fi: Pää-taustaväri/kuva

en: Footer background
fi: Alatunnisteen tausta

en: Plum
fi: Luumu

en: Title and slogan
fi: Otsikko ja iskulause

en: Firehouse
fi: Palolaitos

en: Ice
fi: Jää

en: Preface Second
fi: Esipuhe (toinen)

en: Postscript Second
fi: Jälkikirjoitus (toinen)

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: Footer Third
fi: Alatunniste Kolmas
