NuBoot (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Main background
hr: Glavna pozadina

en: Footer background
hr: Pozadina podnožja

en: Title and slogan
hr: Naziv i slogan
