NuBoot (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Text color
ja: テキストの色

en: Link color
ja: リンクの色

en: You are here
ja: 現在地

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Slate
ja: スレート

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: (active tab)
ja: (アクティブなタブ)

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Main background
ja: メインバックグラウンド

en: Footer background
ja: フッターの背景

en: Plum
ja: プラム

en: Title and slogan
ja: タイトルとスローガン

en: Firehouse
ja: ファイヤーハウス

en: Ice
ja: アイス
