NuBoot (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Slate
lv: Akmens

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Main background
lv: Vispārējais fons

en: Footer background
lv: Kājenes fons

en: Plum
lv: Plūme

en: Title and slogan
lv: Nosaukums un sauklis

en: Firehouse
lv: Ugunsdzēsības depo

en: Ice
lv: Ledus
