NuBoot (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Help
ka: დახმარება

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ
