NuBoot (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Text color
ro: Culoare text

en: Link color
ro: Culoare link

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Slate
ro: Ardezie

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: (active tab)
ro: (tab activ)

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Main background
ro: Fundal principal

en: Footer background
ro: Culoare de fundal a subsolului paginii

en: Plum
ro: Prună

en: Title and slogan
ro: Titlu și slogan

en: Ice
ro: Gheață
