TB Nucleus (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Hidden
am: ድብቅ
