TB Nucleus (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Comments
el: Σχόλια

en: More
el: Περισσότερα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Top
el: Κορυφή

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Updated:
el: Ενημερώθηκε:

en: Medium
el: Μέσο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Skin
el: Θέμα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Submitted by !username on !datetime
el: Υποβλήθηκε από !username στις !datetime.

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
