TB Nucleus (7.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Footer
ht: Pye paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la
