TB Nucleus (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Comments
jv: Komèntar

en: More
jv: Lengkapé

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Categories
jv: Kategori

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Medium
jv: Sedheng

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Permalink
jv: Tautan jejeg

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Submitted by !username on !datetime
jv: Dikirim !username ing !datetime

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
