TB Nucleus (7.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ
