TB Nucleus (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Comments
bg: Коментари

en: More
bg: още...

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Categories
bg: Категории

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Top
bg: Връх

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Updated:
bg: Обновен:

en: Medium
bg: Среда

en: Navigation
bg: Навигация

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Hidden
bg: Скрит

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Submitted by !username on !datetime
bg: Публикувано от !username на !datetime

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
