TB Nucleus (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Comments
bs: Komentari

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Categories
bs: Kategorije

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Medium
bs: Srednje

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Hidden
bs: Sakriven
