TB Nucleus (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Categories
et: Kategooriad

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Layout
et: Paigutus

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: URL:
et: Internetiaadress:

en: Updated:
et: Uuendatud:

en: Medium
et: Keskmine

en: Navigation
et: Menüü

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Hidden
et: Peidetud

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Grid
et: Ruudustik

en: Classes
et: Klassid

en: Skin
et: Kujundus

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Submitted by !username on !datetime
et: Sisestas !username, !datetime

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Menu bar
et: Menüüriba
