TB Nucleus (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Comments
he: תגובות

en: More
he: עוד

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Categories
he: קטגוריות

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Top
he: עליון

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Layout
he: פריסה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: URL:
he: כתוהת URL:

en: Updated:
he: עודכנו:

en: Medium
he: בינוני

en: Navigation
he: ניווט

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Hidden
he: מוסתר

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Grid
he: רשת

en: Skin
he: עיצוב

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Submitted by !username on !datetime
he: נכתב ע"י !username בתאריך !datetime

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: You are here:
he: הנך נמצא כאן:

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
