TB Nucleus (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Back to Top
lt: Pereiti į viršų

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė
