TB Nucleus (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Comments
os: Комментари

en: More
os: Ноджы

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Categories
os: Категоритæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
