TB Nucleus (7.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki
